Ładowanie...

Kariera


Europejskie Biuro Operacyjne zbiera pod swoimi skrzydłami profesjonalistów w swoich dziedzinach na terenie kraju i za granicą. Jesteśmy zainteresowani współpracą z licencjonowanymi detektywami, elektrotechnikami, monterami, licencjonowanymi ochroniarzami a także firmami, które swoimi usługami mogą wspierać bezpieczeństwo naszych klientów.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z licencjonowanymi detektywami, elektrotechnikami, licencjonowanymi ochroniarzami i monterami.

CV prosimy wysłać na adres rekrutacja@biurooperacyjne.pl

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Europejskie Biuro Operacyjne oferuje także praktyki dla studentów kierunków związanych z bezpieczeństwem. Praktykant będzie miał okazję uczyć się od zawodowców, zarówno zdalnie jak i w terenie. 

 CV prosimy wysłać na adres rekrutacja@biurooperacyjne.pl wpisując w temacie „praktyki”, oraz o dołączenie listu motywacyjnego.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami, które swoimi usługami mogą zwiększyć bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Email prosimy wysłać na adres kontakt@biurooperacyjne.pl z dopiskiem „Współpraca”