Ładowanie...

Instalacja programu zabezpieczającego telefon


W dzisiejszych czasach znaczna część naszego życia toczy się w przestrzeni internetowej. Jest to miejsce które oferuje wiele informacji, w którym można ucząc się i poznając ludzi z całego świata rozwijać się czy pracować. 

Jednak w sieci działa też wiele grup, które próbują zszokować, okłamać, okraść lub w inny sposób zaszkodzić niczego nie spodziewającym się użytkownikom. Osobami szczególnie narażonymi na takie ataki są dzieci i młodzież. 

Europejskie Biuro Operacyjne oferuje Państwu możliwość ochrony najbliższych przed niebezpieczeństwem czekającym na nich w Internecie. Dzięki specjalnemu programowi umożliwimy Państwu nadzór nad wybranym urządzeniem, włącznie z lokalizacją GPS w czasie rzeczywistym, dostępem do listy kontaktów i odwiedzanych witryn internetowych oraz wyszukiwanych w sieci haseł. Narzędzie to pozwala na chronienie użytkownika danego telefonu przed kontaktem ze szkodliwymi treściami i osobami. 

Program jest przeznaczony na urządzenia posiadające system operacyjny Android 7 lub nowszy.

 

O kontakt w sprawie instalacji oprogramowania zabezpieczającego urządzenia mobilne prosimy pod adresem email: kontakt@biurooperacyjne.pl

Lub telefonicznie: +48 793 250 000

Kontakt